Reklam


Yılmaz söyleşi programına katıldı
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, davetli olarak Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şubesi tarafından düzenlenen söyleşi programına katıldı.

Yılmaz söyleşi programına katıldı
+ -
Reklam

Fethiye’de özellikle yerel tohum ve organik tarım üzerine çalışmalar yapan CKD Fethiye Şubesi bunun yanında kültürel faaliyetlerini de sürdürüyor. Bu kapsamda bir program düzenleyen dernek yönetimi, Mustafa Kemal Atatürk’ün fikir birliği yaptığı edebiyatçı, siyasetçi ve düşünce adamlarının hayatını konu alan söyleşiler gerçekleştiriyor. Dernek merkezinde gerçekleşen etkinliğe yoğun bir katılım oldu.

 

Dr. Hüseyin Fikret Ünal’ın konuşmacı olduğu söyleşinin bu bölümünde Yusuf Akçura’nın hayatı ve fikirleri anlatıldı. Program hakkında açıklama yapan CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, “Cumhuriyet Kadınları Derneği Fethiye Şubesi yerel tohum ve organik tarım üzerine yoğun bir gayret gösteriyor. Bunun yanında kültürel faaliyetlerini de sürdürüyorlar. Mustafa Kemal Atatürk’ün fikirlerinin anlatıldığı söyleşilere yoğun bir katılım oluyor. Dernek yöneticilerine ve konuşmacılara teşekkür ederim” dedi.

 Kaynak: Fethiye Medya

Editör: Talat Oral

Bu haber 173 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI