Reklam


Yılmaz, “Muhtarlarla iletişim halinde olacağız”
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rafet Tuna’yı ziyaret etti. Tuna’nın uzun yıllardan bu yana muhtarlık görevinde bulunduğunu kaydeden Yılmaz, yerel yönetimlerde muhtarların büyük bir sorumluluğu olduğuna değindi.

Yılmaz, “Muhtarlarla iletişim halinde olacağız”
+ -
Reklam

Fethiye ve bölgesinde ziyaretlerini sürdüren CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rafet Tuna’ya ziyarette bulundu. Çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler aktaran Yılmaz, belediye başkanı seçildiği takdirde muhtarlar ile her ay toplantı yapıp; bölgelerin sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi.

 

Ziyarette konuşan CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, “Seçim çalışmaları kapsamında muhtarlarımızın taleplerini dinliyorum. Uzun bir süredir Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığını görevini yürüten Rafet Tuna’ya bir ziyarette bulundum. Fethiye’nin geçmişine ışık tutan büyüklerimizden birisidir. Mahalle halkına hizmet etmek için büyük gayret harcıyor. Kendisini kutluyorum” dedi.

 

Açıklamasını sürdüren Yılmaz, “Belediye başkanı seçildiğim takdirde her ay muhtarlarımızla toplantı yapacağım. Yerel yönetimlerde muhtarlarımız, büyük bir sorumluluk taşımaktadır. Onlar bizim mahallelerimizdeki gözümüz-kulağımız olacak. Devamlı iletişim halinde olacağız. Yapacağımız toplantılarda taleplerini dinleyeceğiz. Her mahalleye eşit hizmet vereceğiz. Belirli dönemlerde vatandaşlarımızı ve muhtarlarımızı bölgelerinde ziyaret edeceğim. Sürekli halkımızın içinde olacağım” ifadelerini kullandı.  

 

Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rafet Tuna ziyaret için teşekkür ederken, Yılmaz’a çalışmalarında başarılar diledi.

 Kaynak: Fethiye Medya

Editör: Talat Oral

Bu haber 161 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI