Reklam


Yılmaz,“Eğitim, geleceğimizin temelidir”
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi’nin eğitim yararına organize ettiği kermese katıldı. Etkinlik için dernek yöneticilerine teşekkür eden Yılmaz, eğitimin önemine vurgu yaptı

Yılmaz,“Eğitim, geleceğimizin temelidir”
+ -
Reklam

ADD Fethiye Şubesi, eğitim yararına kermes düzenledi. Dernek bahçesinde gerçekleşen organizasyona yoğun katılım oldu. CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, eğitime desteklerinden dolayı ADD Fethiye Şube Başkanı Haydar Murat Topçu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Yılmaz yaptığı açıklamada, “Eğitim, geleceğimizin temeli ve teminatıdır. ADD Fethiye Şube yönetimi öğrencilerimize destek olarak, önemli bir görev üstleniyorlar” dedi.

Açıklamalarını sürdüren Yılmaz, “Eğitime ve öğrencilere destek fedakarlık isteyen bir iştir. Burada her şey gönüllülerin destekleri ile hazırlandı. Dernek başkanımız ve yöneticileri gençlerimizin eğitimine katkı sağlamak için büyük emek harcıyorlar. Çabalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. 
Kaynak: Fethiye Medya

Editör: Talat Oral

Bu haber 78 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI