Reklam


Yılmaz, “Bizzat halkımızın ayağına gideceğim”
Cumhuriyet Halk Partisi Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Eldirek Mahallesi Muhtarı Osman Köse’yi ziyaret etti. Yerel yönetimlerde muhtarların önemli bir sorumluluk taşıdığının altını çizen Yılmaz, tüm mahalle muhtarları ile koordineli şekilde çalışacaklarını söyledi.

Yılmaz, “Bizzat halkımızın ayağına gideceğim”
+ -
Reklam

Fethiye’de 41 mahalle bulunduğunu belirten CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, başkanlığa seçildiği takdirde belirli dönemlerde bu mahalleleri ziyaret edeceğini ifade etti. Böylelikle muhtarlar ve vatandaşların taleplerini yerinde dinleyeceğini kaydeden Yılmaz, sürekli halkın içinde olacağını belirtti. Her ay muhtarlar ile toplantı yapacağını bildiren Yılmaz, muhtarlarla koordineli bir şekilde her mahalleye eşit hizmet yapılacağının sözünü verdi.

 

Eldirek Mahallesi Muhtarı Osman Köse, tüm muhtarların özverili bir şekilde bölgelerine hizmet etmeye çalıştığını belirterek, “Bizler resmi kurumlar ve halkımız arasında köprü görevi görüyoruz. Köy olduğumuz dönemde belli bir bütçeye sahiptik. Fakat şimdi bu geçerli değil. Yerel ve genel yöneticilerimizin desteği ile halkımıza hizmet ediyoruz. Ziyaret için teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

 

CHP Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz açıklamasında, “Muhtarlarımız yerel yönetimlerde önemli bir role sahiptir. Bizim mahallelerdeki gözümüz kulağımız olacaklar. Her ay muhtarlarla toplantı yapacağız. Sorunların çözümü ve takibi konusunda görüş alışverişi yapacağız. Belediye başkanı seçilirsem, şimdi olduğu gibi sürekli halkın içinde olacağım. Bazı vatandaşlarımız merkeze uzakta ikamet ettiklerini belirtiyorlar. Bizzat halkımızın ayağına gideceğim. Belirli dönemlerde mahallelerimizi ziyaret edip, halkımızın ve muhtarların taleplerini dinleyeceğim” diye konuştu
Kaynak: Fethiye Medya

Editör: Talat Oral

Bu haber 149 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI