Reklam


Başkan Yusuf ÇAYLI dan Fethiye Medya ya ziyaret
AK Parti Fethiye Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını çok yakında ilan edicek olan Karaçulha eski Belediye başkanı sayın Yusuf ÇAYLI Fethiye Medya Merkez ofisimize ziyarette bulundu.

Başkan Yusuf ÇAYLI dan Fethiye Medya ya ziyaret
+ -
Reklam

AK Parti Fethiye Belediye Başkanlığı AdayAdaylığını çok yakında ilan edicek olan Karaçulha eski Belediye başkanı sayın Yusuf ÇAYLI Fethiye Medya Merkez ofisimize ziyarette bulundu.
ÇAYLI'yı Ofisimizde Fethiye Medya Genel Koordinatörü Murat AKAR, Genel Yayın Yönetmenimiz Müjde F. SEVİMLİ ile Halkla ilişkiler ve Reklam Müdürümüz Feride SARAÇ konuk ettiler.
  Fethiye Medya ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan ÇAYLI ile Fethiyemizi sorunlarını  ve yaklaşan yerel seçimleri  değerlendirdik.
AK Parti Fethiye Belediyesi Başkan Aday Adaylığını görkemli bir organizasyon ile ilan etmek için harekete geçtiğini  Genel Merkezin seçim startı vermesiyle birlikte gerçekleştireceğini söyleyen çaylı Artık Fethiyede kan değişikliğine ve işi bilen kadroların hizmetine  gereksinim olduğunu ve daha önce iki dönem belediye başkanlığı yaptığını ve bu görevi  en iyi şekilde yapabilecek kişinin kendisi  ve ekibinin olduğunu belirtti.

  Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen bu ziyarette anladık ki  hizmet aşkı ile  göereve talip  olucak sayın ÇAYLI ile seçim sürecinde de çeşitli  programlarımıza tüm aday adayları ve adaylar gibi  kendisinin de katılım sağlaması yönünde sözünü  almış olduk.

     

 
Kaynak: Fethiye Medya

Editör: Feride SARAÇ

Bu haber 279 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI