Reklam


Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı Fethiye Medyayı ziyaret etti
Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı yönetiminden Tanıtım ve Medya Başkanı Yusuf BOZKURT bey ile Sosyal işler başkanı İsmail MELTEM bey Fethiye Medya'yı ziyaret etti. Fethiyenin gözdesi Haber Merkezimizi ziyaretleri sırasında yakın gelecekteki yerel seçimler doğal olarak sohbetimizinde ana başlığı oldu

Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı Fethiye Medyayı ziyaret etti
+ -
Reklam

       Ak Parti Fethiye İlçe Teşkilatı yönetiminden Tanıtım ve Medya Başkanı Yusuf BOZKURT bey ile Sosyal işler başkanı İsmail MELTEM beyi Haber merkezimizde Genel Müdürümüz Murat ÇOBANOĞLU; Fethiye Gündemi haber portalımızın Genel yayın yönetmeni Talat ORAL ile Halkla ilişkiler ve Reklam Müdiremiz Feride SARAÇ karşıladılar.
     Ak Parti Fethiye İlçe Başkanı Sayın Kadir SARIHAN'ın da  selamlarını iyi çalışmalar temennilerini  dile getirdiler. ilk çayımızı yudumladığımız sohbetimizde Fethiyemizin Siyasi Ticari ve Turizmi konu başlıklarımız arasında yer  aldı.Siyasi değişimin şart olduğunu ve Ak Parti Fethiye Teşkilatının tertemiz AK kadrosunun Fethiyemizi her alanda en iyi şekilde yönetecek bilinçli bilgili olduğunun altını çizen BOZKURT Rant şehri olmaktan kurtulup yönetilebilir adaletli huzurlu bir Fethiye için göreve talip olduklarını söyledi.
    5 Kasım itibariyle aday adaylarının başvurularının başlayacağını da dile getiren BOZKURT teşkilatımızdan kim seçilirse  seçilsin kesin başarıyı yakalayacağını belirtti.
    Biz de kendilerine Fethiyede çeşitli Medya Kuruluşlarının Anket çalışmalarında Ak Parti İlçe Başkanı Kadir beyin açık bir fark ile Fethiyelilerin Başkan olarakk görmek istediği gerçeğini hatırlattık.Tebessüm ederek yanıtlayan misafirlerimiz durumdan memnun olduklarını bizlere de hissettirmiş oldular.
     Yapılması gereken o kadar çok iş var ki gelişimini hızlandırarak daha iyi şartlara getirilcek Fethiyemizi yönetmek için sabırsızlanıyoruz. Fethiyemizi AK kadrolar ile hedefleri yükselmiş ve başarıdan başarıya adını yazdıracak konuma getirmek için duyduğumuz heyecanı ve sabırsızlığı kelimeler ile anlatmak mümkün olmayabilir dediler.
     Fethiye Medya olarak gerçeklerin adresi olduğumuzu ve ahlaklı dürüst yayıncılığın Fethiyede sağlayıcısı olacağımızın teminatını vermekten onur duyduğumuzu dile getirdik.
     Ziyaret sırasında gördük  ki Fethiyemiz çok şanslı. Hizmet için heyecanlanan bir AK kadro var artık. 
     Yerel seçimler sürecinde HDP ve Vatan partilerini siyasetin kara lekeleri olarak gördüğümüzü bu partiler haricinde tüm siyasi partilere eşit mesafede tarafsız gerçek haberler ile hem okurlarımıza dinleyici ve seyircilerimize hemde  siyasi partilerimize doğruları yansıtacağımızı söyledik. Sık sık organizasyonlarda kampanyalarda bir araya geleceğimizi ve bu güzel ilişkilerin sürekli  olmasını karşılıklı olarak dile getirdiğimiz ziyuaretin sonunda Cumhuriyet Bayramı  nedeni ile kutlama  mesajlarını da bizim aracılığımız ile Fethiyeliler ile paylaşan Tanıtım ve Medya Başkanı Yusuf BOZKURT bey ile Sosyal işler başkanı İsmail MELTEM beye teşekkür ettik.

    
Kaynak: Fethiye Medya

Editör: Murat AKAR

Bu haber 238 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI